Skip to content Skip to footer

Výhled, který se neomrzí

Apartmány Z4

Ať už milujete jen tak sedět na terase nebo prožít svůj čas co možná nejaktivněji, Hvar Sport Resort Apartments vám tato přání splní. Zbrusu nové apartmány v all inclusive standardu vyladěné na míru náročné klientele jsou postaveny za použití přírodních materiálů a funkčních prvků. Ideální místo pro letní dovolenou, celoroční pobyt i pronájem turistům.

Přízemí

V přízemí se nachází apartmány 3+kk s terasou a výhledem na moře, samostatnou kouplenou a WC. Dispozice pokojů je vhodná pro rodiny. Společné prostory obýváku a kuchyně s masivním gaučem a jídelním stolem nabízí otevřený výhled na terasu, dále je zde ložnice a dětský pokoj. Vše finálně dokončené v all inclusive standardu včetně povrchů, podlah, obkladů, dlažeb, linek, koupelen, nábytku a spotřebičů.

Pro zobrazení ceny a dalších informací o apartmánu klikněte na fotku.

1. poschodí

Apartmány v prvním poschodí se pyšní prostornou terasou a výhledem na moře. Společné prostory obýváku a kuchyně s masivním gaučem a jídelním stolem nabízí otevřený výhled na terasu, dále je zde ložnice, samostatné WC a koupelna. Vše finálně dokončené v all inclusive standardu včetně povrchů, podlah, obkladů, dlažeb, linek, koupelen, nábytku a spotřebičů.

Pro zobrazení ceny a dalších informací o apartmánu klikněte na fotku.

2. poschodí

V druhém poschodí se tyčí apartmán se dvěma terasami (jedna má venkovní kuchyni) s výhledem na moře. Společné prostory obýváku a kuchyně s masivním gaučem a jídelním stolem nabízí otevřený výhled na terasu, dále jsou zde dvě ložnice (potažmo dětský pokoj či pracovna), samostatné WC a dvě koupelny. Vše finálně dokončené v all inclusive standardu včetně povrchů, podlah, obkladů, dlažeb, linek, koupelen, nábytku a spotřebičů.

Pro zobrazení ceny a dalších informací o apartmánu klikněte na fotku.

Při projektování apartmánů jsme kladli důraz na použití vysoce kvalitních lokálních materiálů a nejnovějších technologií. Výsledkem je vysoký standard, útulnost a funkčnost bydlení s přírodními prvky, dřevem, sklem a mramorovými masivy. Každý apartmán je plně vybaven nábytkem včetně elektrospotřebičů. Design můžete ovlivnit výběrem ze tří variant.

Kancelář

Havlíčkovo náměstí 512

284 01 Kutná Hora

© 2024 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Marek Jeníček.